Kategorie

Szklane 

Podkategorie

 • Perły

  Naturalne perły od wieków były przedmiotem pożądania każdej kobiety. Były ozdobą każdej biżuterii.
  Niestety cenny takich pereł są bardzo wysokie w związku z tym bardzo popularne są perły szklane.
  Nieporównywalnie tańsze od prawdziwych pereł, a jednocześnie dobrze wykonane również prezentują się efektownie.

 • Crackle

  Koraliki szklane crackle dwubarwne i jednobarwne to koraliki, które zachwycają swoim wyglądem. Posiadają ozdobne pęknięcia wewnątrz koralika, powstające na skutek zanurzenia gorących koralików w wodzie. Ta prosta technika sprawia, że zwykły szklany koralik zmienia się w bardzo efektowna ozdobę. Idealne między innymi do wyrobu modnych bransoletek, naszyjników, kolczyków.

 • Powlekane

  Koraliki szklane powlekane to popularne koraliki, które dzięki swojemu unikalnemu wyglądowi idealnie posłużą do wykonywania modnej biżuterii dla dzieci i dorosłych. Pokryte są różnymi warstwami, kolorami i wzorami tworząc świetny kontrast również w połączeniu z innymi koralikami.

 • Mrożone

  Koraliki szklane mrożone to modne koraliki, które stały się pożądane dzięki swojemu wyglądowi przypominającemu lodowe kule. Przedstawione koraliki szklane są matowe oraz przeznaczone do wyrobu biżuterii- bransoletek, naszyjników i kolczyków.

 • Jadeitowe

  Koraliki szklane jadeitowe to koraliki, które doskonale imitują minerał jakim jest Jadeit. Dzięki tej doskonałej imitacji oraz szklistemu połyskowi może z nich powstać wyjątkowo uwielbiana i elegancka biżuteria dla dzieci i dorosłych.

 • Gwiezdny pył

  Koraliki szklane gwiezdny pył to korale, które zachwycają swoim wyglądem. Każdy koralik wygląda jak obsypany delikatnym pyłkiem. Idealne do wyrobu modnych bransoletek, naszyjników, kolczyków oraz innych ozdób.

 • Koraliki drobne seeds

  Koraliki drobne szklane seeds cieszą się niezwykłą popularnością ze względu na ich małe rozmiary i wszechstronne zastosowanie. Można z nich wykonać biżuterię, ozdabiać nimi ubrania lub wykorzystać je w hafcie sutasz lub beadingu. Ich najpopularniejsze rozmiary to: 2mm, 3mm oraz 4mm

 • Plamiste nici

  Koraliki szklane plamiste nici to koraliki, które zachwycają swoim wyglądem. Posiadają ozdobne wzorki w kształcie plamek pokrytych nitką. Ta prosta technika sprawia, że zwykły szklany koralik zmienia się w bardzo efektowna ozdobę. Idealne między innymi do wyrobu modnych bransoletek, naszyjników, kolczyków.

 • Marmurki

  Koraliki szklane marmurki to koraliki, które przez swój niepowtarzalny wzór doskonale imitują minerał jakim jest marmur. Dzięki tej doskonałej imitacji oraz szklistemu połyskowi może z nich powstać wyjątkowo uwielbiana i elegancka biżuteria.

 • Pozostałe szklane

  Koraliki szklane posiadają różnorodne wzory, kolory oraz rozmiary idealne do tworzenia oryginalnej biżuterii. Zakupić można koraliki transparentne dwukolorowe, spectra pokryte wyjątkowymi wzorami, koraliki dwukolorowe malowane, plamiste pokryte ładnymi plamkami jak i inne. Koraliki te idealnie nadają się do wykonywania bransoletek, kolczyków i naszyjników.

 • Nici

  Koraliki szklane nici to koraliki, które zachwycają swoim wyglądem. Posiadają ozdobne wzorki w kształcie nitek. Ta prosta technika sprawia, że zwykły szklany koralik zmienia się w bardzo efektowna ozdobę. Idealne między innymi do wyrobu modnych bransoletek, naszyjników, kolczyków.

na stronę
 • Meridda
  MERIDDA - Sklep z akcesoriami do tworzenia biżuterii

  Witamy serdecznie w naszym sklepie. Od lat zajmujemy się sprzedażą półfabrykatów, koralików oraz akcesoriów niezbędnych do tworzenia biżuterii. Przez ten czas zdobyliśmy doświadczenie które pozwala nam szybko reagować na nowe trendy które często zmieniają się w świecie damskiej biżuterii. Oferujemy kompleksowy, szeroki wybór elementów do wyrobu biżuterii. W naszym sklepie nabędą Państwo wszystko co potrzebne do stworzenia bransoletek, kolczyków, naszyjników, biżuterii sutasz oraz innych ozdób.

Filtruj

Włączone filtry:
Materiał v
Pokazuje 1 - 16 z 287 elementów