Jak zrobić bransoletkę na gumce silikonowej? To proste, przeczytaj poniższą instrukcję. Instrukcja wykonania modnej bransoletki na gumce silikonowej z koralikami szklanymi.
Jak zrobić kolczyki? To proste, przeczytaj poniższą instrukcję. Instrukcja wykonania oryginalnych kolczyków z koralików i półfabrykatów za pomocą szczypiec.
Jak zrobić bransoletkę z siatki jubilerskiej nylonowej- tunelu? To proste, przeczytaj poniższą instrukcję. Instrukcja wykonania bransoletki z siatki nylonowej jubilerskiej, koralików i półfabrykatów.
Specyfika handmade w 20 miastach w Polsce Przyglądając się naszej działalności internetowej zaobserwowaliśmy specyfikę handmade w dwudziestu miastach w Polsce. Poszczególne z nich charakteryzują się wysoką działalnością w wykonywaniu biżuterii oraz zakupie elementów do jej wyrobu. Jest to nasza subiektywna ocena wynikająca z naszego doświadczenia oraz sprzedaży.
Zestaw do wyrobu biżuterii od Meridda w cenie 99,00 zł Prezentowany zestaw zawiera 9877 elementów. Z zestawu można wykonać biżuterię oraz inne elementy ozdobne. W skład zestawu dołączone są tunele z siatki do koralików w 12 kolorach, 10 sznurków woskowanych w różnych kolorach oraz 14 metrów gumki silikonowej na szpulce, która lekko się rozciąga aby koraliki, które na nią nawlekamy idealnie przylegały do naszej dłoni. Wszystkie elementy zestawu spakowane są w praktyczne organizery wielokrotnego użytk